מעוניין בתוספות מיוחדות?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  סל הקניות (0)

  אין מוצרים בסל הקניות.

  מצבות מדברות

  כשאדם נפטר, צפים ועולים להם רגשות כואבים וגעגוע עז לאותו אדם יקר שאינו עוד איתנו. אך דווקא ברגעים הלא פשוטים הללו, רבים נאלצים להתמודד עם סידורים רבים לרבות בחירתה של מצבה איכותית שתעביר את מלוא כובד רגשותיהם. ואכן, בחירה בהקמה של מצבות מדברות, מעניקה כיום לאנשים רבים את האפשרות שבהנצחת אדם אהוב בצורה הייחודית והמרשימה ביותר.

  מה הן מצבות מדברות ומה משמעותן?

  קיימים סוגים שונים של מצבות בבתי העלמין. אך מפעם לפעם ניתן יהיה להיתקל בדבר מה מיוחד – מצבות מדברות. זהו למעשה כינוי למצבות ייחודיות, פחות שגרתיות לעומת האחרות, והן אלו אשר מהוות את זיכרון המת בעבור אלו שנותרו בחיים. אלא שהמצבות המדברות לא פונות רק אל משפחתו של המנוח, אלא גם לבאי בית העלמין אשר לא הכירו אותו; הן מצבות הפונות לעולם ומראות לו מי היה האדם בחייו.

  בחירה בהצבתה של מצבה מדברת מעניקה לבני המשפחה והחברים את האפשרות לתאר את יקיריהם וסיפור חייו במשפט ייחודי. זו למעשה דרך להפוך את כל עניין המצבות הקר והמנוכר לאישי הרבה יותר ולאזכר פרטים מחייו של המנוח אשר לא  מהווים רק את שם הוריו, תאריך הלידה והפטירה. מצבות מדברות יהיו אלו אשר יספרו על רגעי השיא בחייו של האדם, על עצם העובדה כי הוא אב או אם, כי חבריו אוהבים אותו וממשיכים להתגעגע גם בזמנים קשים אלו.

  משמעותן של מצבות אלו תהיה בהנצחת פועלו של אדם וציון העובדה כי היה נערך ואהוב גם בחייו וגם במותו. אל תוותרו על מחווה מרגשת זו ובחרו ליקירכם את הטוב ביותר.

  מעטרים את המצבה מהלב ומהנשמה

  המצבה אשר תעמוד ותכבד את זכרו של יקיריכם חייבת להיות באיכות הגבוהה ביותר. זאת על מנת שתוכל לעמוד במקומה במשך שנים ארוכות מבלי להינזק או להיסדק. אך מעבר לכך, מומלץ יהיה להוסיף לה מעין אמירה אישית אשר תתאר את חייו ופועלו של המנוח ואת הדרך בה גרם לכם להרגיש.

  מוצרים נוספים

  דגם 302 – לוח סנהדרין מגרניט שחור

  5,000.00
  לצפייה במוצר

  דגם 101 – מצבה מאבן חברון בציפוי גרניט כחול

  12,000.00
  לצפייה במוצר

  דגם 107 – מצבה משיש טורקי בציפוי גרניט שחור

  14,400.00
  לצפייה במוצר

  דגם 500 – מצבה מגרניט שחור

  16,000.00
  לצפייה במוצר

  מידע נוסף בנושא

  מצבה מדברת

  בבתי העלמין אנחנו רואים סוגים שונים ומגוונים של מצבות, ואין ספק שאחד מהסוגים הכי מיוחדים שיש אלה הן מצבות מדברות. את המצבות האלה אפשר לראות ולהבחין בהן כבר כאשר נכנסים לבתי העלמין השונים, והן למעשה מספרות לכל המבקרים במקום מי היה אותו אדם. לכן, אם האדם שנפטר והיה יקר כל כך לליבכם היה מיוחד, שונה ואחר, ברור מדוע גם אתם תחשבו על האפשרות של מצבה מדברת. תוהים אל מי פונים וממי תוכלו לקבל סיוע בעיצוב ובהכנת המצבה מרשימה? למענה מקצועי, פנו אל חברת “אבנים”.

   

   

  מצבות מדברות בכל צורה וסגנון

  מצבות מדברות יכולות להיות עשויים באינספור גדלים, סגנונות וחומרים. לכן צריך לעצור תחילה ולחשוב האם יש אלמנטים מיוחדים יותר עבורכם בעת עיצוב המצבה. לדוגמה, האם אתם מעדיפים מצבה שעשויה מאבן:

  • גלילית
  • חברון
  • שיש
  • טבעית
  • בזלת

  ובנוסף, כמובן שגם גודל המצבה יכול להיות משמעותי. יש הבדל בין מצבה מדברת שמיועדת לאדם אחר ובין מצבה שלמעשה מיועדת לזוג, ומה שחשוב להבין, זה שהכול אפשרי. אתם היחידים שתקבעו בסופו של דבר איך תיראה המצבה שאתם מכינים ובונים ליקירכם, וכל מה שאתם צריכים זו עזרה במשימה החשובה הזאת. לא מומלץ לנסות לעצב ולהקים מצבות לבד כי זה דורש הרבה מאוד ידע וניסיון, כך שרצוי לפנות אל הטובים ביותר ולהיעזר בהם בעיצוב המצבה.

  מצבות מדברות – היחס והמקצועיות

  חברת “אבנים” מנוהלת על ידי טל חזן, שמגיע עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום עבודות האבן. לכן תוכלו להיות בטוחים שלא משנה באיזה סגנון של מצבה אתם בוחרים, והאם אתם רוצים מצבה מדברת או כל מצבה אחרת, כאן אתם בידיים טובות. מעבר לכך שכל החומרים שבהם נעשה כאן שימוש לבניית המצבות הינם איכותיים ביותר, גם האדיבות שמחכה לכם כאן תורגש כבר מהרגע הראשון. התקשרו למספר: 053-9235363 ותוכלו להיות בטוחים שבסופו של דבר המצבה תיראה מכובדת, יפה ואי אפשר יהיה להתעלם ממנה. אנשי הצוות שיקבלו את פניכם יעשו זאת תוך התחשבות במצבכם הרגיש ולכן גם מהבחינה הזאת החוויה שצפויה לכם כאן תהיה טובה.

  שאלות ותשובות:

  מהן מצבות מדברות

  מצבות מדברות אלו מצבות שהכיתוב עליהן פונה לא פונות רק אל משפחתו של המנוח, אלא גם לבאי בית העלמין אשר לא הכירו אותו.

  למה לרכוש מצבות מדברות?

  מצבה מדברת מאפשרת לבני המשפחה והחברים לספר את סיפור יקיריהם ולתאר אותם במשפט ייחודי.

  איך לעצב מצבה מדברת?

  מומלץ להוסיף משפט אישי של המנוח שיתאר את חייו ופועלו

  אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

   אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

    קנייה בטוחה

    שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה