השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מצבות כפולות

קיימים לא מעט זוגות אשר מעוניינים להיקבר אחד ליד השני. זוגות שבילו את רוב חייהם יחד לא רוצים להיפרד במותם, ולכן הבחירה בקבורה זוגית נפוצה למדי כבר שנים רבות. כאשר מתבצעת קבורה זוגית, לרוב תיבחר מצבה כפולה להנצחת הזוג. מצבות כפולות יכולות להיבנות כיחידה אחת או כשתי יחידות נפרדות אשר מחוברות יחדיו באמצעות אלמנטים מחברים או עיצוב זהה. כל זאת בהתאמה אישית לצרכים ולהעדפות שלכם.

מצבות כפולות – מנציחות אהבה גדולה

מצבות כפולות הן ללא ספק אחת הדרכים המרגשות והמיוחדות ביותר להנציח את אהבתם של בני הזוג ואת הקשר הייחודי אשר נרקם ביניהם. המצבות הללו ניתנות לעיצוב מתוך מגוון חומרי הגלם הרחב אשר באפשרותנו להציע. לאור העובדה כי מדובר בשתי מצבות, חשוב יהיה לוודא כי הם ייבנו מאבנים טובות, חזקות ועמידות על ידי קבלן מצבות מורשה ומקצועי. כמו כן, יש לבחור בבונה מצבות אמין ובעל ניסיון, שכן לרוב מצבה כפולה תבנה בשני שלבים; האחד כאשר בן הזוג הראשון נפטר והשני כאשר השני נפטר גם הוא. יש לבחור בבונה מצבות שיהיה זמין לבניית המצבה השנייה גם שנים לאחר שנבנתה הראשונה.

כך למעשה ניתן יהיה להבטיח כי גם במהלך השנים הארוכות העתידות לבוא, המצבות יעמדו במקומן בצורה אמינה ואיכותית ויבטיחו כי זיכרונם של בני הזוג, ביחד ולחוד תמיד יהיה משולב זה בזה. בנייתן של מצבות כפולות דורשת עבודה מקצועית ומדויקת, כך היא גם עשויה לכלול גם בניה כפולה או הסרה של מצבה שהייתה קיימת ובנייתה של מצבה כפולה. זאת תוך מלוא ההתחשבות והזהירות אשר נועדה למנוע פגיעה בכבודו של הנפטר אשר קבור במקום.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה