השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מצבות איכותיות

אבנים – מצבות בעיצוב אישי

בזלת היא בעצם אחת האבנים הקשות ביותר מלבד יהלום והיא קשה פי שניים מאבן גיר. בעוד טכנית חלק מהמצבות אבן בזלת קשות יותר מאחרים, בשל התכונות של אבן הבזלת להחזיק מעמד לזמן רב. לכן, מצבת הבזלת שלכם צריכה להיראות ומשקלה זהה היום כפי שהיא הייתה ב-100,000 שנים האחרונות. עלות הבזלת ירדה לא מעט ב-20 השנים האחרונות. הדבר נובע בעיקר מתחרות בזלת זרה וכן ציוד אוטומטי, שממשיך לחולל מהפכה בענף. בזלת מגיע במספר אינסופי של צבעים, כולם טבעיים. ניתן לעצב את האבן כמעט לכל צורה וגימור מלוטש יכול לגרום למצבה שלכם לזרוח כמו זכוכית. אנחנו יכולים אפילו לחרוט תמונות או ציורים לתוך אבן הבזלת.

בעוד שהטכנולוגיה הרחיבה את סוגי העיצובים והכתובות שאנו יכולים לשים על מצבות, החומרים הבסיסיים נשארו זהים במשך מאות שנים. שבעה מהחומרים הנפוצים ביותר בשימוש במצבות ואנדרטאות איכותיות, עוזרים לנו לספק לכם מצבות איכותיות. ברמת העבודה הגבוה ביותר בשוק.
מצבות איכותיות נבדלות ממצבות רגילות בעיקר במספר גורמים:
– איכות האבן שנבחרה
– איכות הציפוי לאבן כנגד גשם ופגעים שונים של מזג האוויר
– איכות ביצוע העבודה
– משך זמן ארוך יותר לעיצוב המצבה
– כוללות את הצרכים המותאמים אישית של כל לקוח

מצבות שנבנות מאבן בזלת מספקים לנו בעצם מספר תנאים, שמספקים לכם מצבה מאבן בזלת עם כל היתרונות של אבן בזלת. היתרון הראשון בבחירת מצבה אבן בזלת הוא בחוזק של האבן. אבן בזלת נחשבת עמידה במיוחד ובנוסף לכך, מאפשרת הטמעה של שלל עיצובים מהממים. שיאפשרו לכם לבטא את האופי והאישיות של הנפטר בצורה המדויקת ביותר ולפי הצרכים שלכם.

אם אתם מחפשים מקום שיוכל לקחת את הרעיון והבקשות שלכם לגבי המצבה שלכם או של קרוב אליכם? הגעתם למקום הנכון, בזכות טל חזן מצבות יוקרה גם אתם יכולים לבחור לכם מצבה בעיצוב אישי. מצבה שאתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של חומרים שונים, סוגי אבנים שונים וסוגים שונים של רמת גימור.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה