השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גרניט למצבות

היתרונות של מצבות גרניט

הידעתם שכ-90% מכל המצבות שנמכרות בישראל עשויות מגרניט? זה אומר שמדינת ישראל צורכת הרבה אבני גרניט בכל שנה! מדוע גרניט הוא החומר המועדף עבור כמעט כל אנדרטה ומצבה שאנו מוכרים? האם גרניט משמש למשהו אחר מלבד מצבות? למה יש כל כך הרבה צבעים של גרניט? מהו גרניט מלכתחילה?

ראשית, המילה "גרניט" מקורה בלטינית "גרנום" שפירושה דגן. המילה הלטינית היא התייחסות ברורה ו/או תיאור של המבנה הגבישי הדומה לגרגירים, הנראה בבירור בכל פיסת גרניט. כיום לגרניט יש שפע של שימושים בתחומים שונים כמו בנייה, הנדסה, ומצבות של בתי קברות. לבנייה, גרניט שימש ומשמש למבנים, גשרים, ריצוף, אנדרטאות, משטחים, ריצוף ועוד. עם זאת, השימוש בגרניט לבנייה אינו נפוץ כפי שהיה פעם בשל העלויות הגבוהות שלו, במיוחד בהשוואה לחומרי בנייה זולים בהרבה מעשה ידי אדם. השימוש העיקרי הנוסף בגרניט ברחבי העולם הוא עבור מצבות ואנדרטאות של בתי קברות. למרות העלויות הגבוהות יותר, גרניט עדיין בשימוש קבוע עבור פרויקטים או אנדרטאות המבקשים להעביר תחושה של אלגנטיות, עוצמה ויוקרה מתמשכת.

גרניט הוא חומר טבעי קשה מאוד, מה שאומר שהוא עמיד למדי בפני שבבים ושריטות, במיוחד בהשוואה לאבנים טבעיות אחרות כמו שיש או אבן חול. גרניט הוא גם די חזק מה שאומר שהוא יכול לשאת משקל רב. זה הופך אותו לחומר נהדר לבניית בניין. גרניט הוא גם חומר צפוף מאוד, מה שאומר שהוא עמיד בפני מזג אוויר לאורך תקופות זמן ארוכות. ניתן ללטש גרניט לברק יפה ומבריק אשר שולף את הצבעים היפים והמורכבויות החבויות בתוך הגרגירים שלו.

אבנים – טל חזן מעצב מצבות גרניט

חברת אבנים של טל חזן לעיצוב מצבות מגרניט מזמינה אתכם להתרשם מאינספור עיצובים שונים של מצבות אומנותיות מגרניט, מצבות בסגנון מותאם אישי ועוד. אם אתם מחפשים מקום שיוכל לקחת את החזון שלכם בנוגע למצבה שאתם רוצים? חברת אבנים היא הכתובת שלכם למצבת גרניט מעולה. אל אבנים, גם אתם יכולים לבחור לכם מצבה מגרניט ברמה האיכותית ביותר ובמחיר המשתלם ביותר בשוק.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה