השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אז איך בוחרים מצבה מיוחדת

אבן מצבה היא לוח אבן, עשוי בדרך כלל מגרניט או שיש, המוצב בראש קברו של אדם שנפטר. בדרך כלל כתובים על המצבה שם הנפטר, תאריך הלידה ותאריך המוות. מצבות כוללות לעתים קרובות גם דברים כמו שירים, כתובות, שמות של בני משפחה, יצירות אמנות וכו'. ישנם סוגים רבים של מצבות מיוחדות, כאשר בדרך כלל הבחירה במצבה מעוצבת נעשית על מנת לספק למשפחה את האמצעים הדרושים לה, להתמודד על תקופת האבל והאובדן על הצד הטוב ביותר.

ישנם מספר תכונות שעליכם לקחת בחשבון בזמן שאתם מחפשים בחירת מצבה מיוחדת, כזאת שתוכל לבטא באופן הטוב ביותר את הצער, האבל והאהבה שלכם לאדם שנפטר. בין הדברים המומלצים שיש לעקוב אחריהם בחיפוש מצבה מיוחדת יש לקחת בחשבון:
– הסגנון האישי של הנפטר
– הסגנון לצד העדה והמסר שהמשפחה רוצה להעביר באמצעות המצבה
– חומרי הגלם שישמשו לבניית מצבה מיוחדת
– האלמנטים הדקורטיביים הרצויים לכם, כמו למשל תחריטים של פרחים ועוד
– האם אתם רוצים תמונה או ציור על המצבה שלכם

טיפים לבחירת מעצב מצבות מיוחדות

הדרך הטובה ביותר לדעת אם עשיתם את הצעד הנכון למציאת מעצב מצבות מצוין, היא לבחון את אופן התקשרות עם המעצב. לצד הביקורות השונות וההמלצות אודותיו ברשת האינטרנט. מעצבים שונים יכולים להציע לכם עיצובים שונים, אך הנקודה החשובה היא למצוא את המעצב שיוכל לתת ביטוי לסגנון שלכם ולבקשותיכם. למציאת מעצב למצבה מיוחדת פנו אך ורק לטובים והאדיבים ביותר.

אבנים- הכתובת שלכם למצבה מיוחדת

חברת אבנים בניהולו של טל חזן פועלת כבר שנים רבות בתחום עיצוב ובניית מצבות מיוחדות ברמה הגבוה ביותר בארץ. בחירה בחברת אבנים של טל הינה בחירה במקצועיות, איכות ללא פשרות, לצד שירות שיודע לקחת את הבקשה שלכם ולהוציא אותה לפועל, על הצד הטוב ביותר. לבחירה וייעוץ של מצבות מיוחדות ומעוצבות בסגנונות שונים ומותאמים, צרו קשר עם חברת אבנים, ואנו מבטיחים שתצאו מרוצים. עם מצבה מיוחדת שתעזור לכם לבטא את האהבה והכבוד שאתם מרגישים כלפי הנפטר וכול בני משפחתיכם.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה